Te weinig Nederlanders weten hoe ze iemand eerste hulp moeten geven als dit nodig is. Univé wil mensen bewust maken van dit probleem en het aanpakken door gratis EHBO-cursussen aan te bieden aan de leden. Online én dichtbij in de buurt.

In Appingedam stond de EHBO cursus op de agenda op donderdag 10 januari 2019. Na een korte kennismaking onder het genot van een lekker kopje koffie of thee nam EHBO-trainer Mark de deelnemers mee in de wereld van de EHBO. Verband leggen, stabiele zijligging, beademing, het kwam allemaal aan bod.

Leuk aan de avond was dat men ook ervaringen uit de praktijk met elkaar deelde en open vertelde over wat het met je doet op het moment dat je voor een situatie komt te staan waarin je EHBO moet verlenen. De deelnemers kijken terug op een geslaagde avond!


De gratis EHBO-cursussen van Univé worden verzorgd door Livis, een gerenommeerde EHBO-opleider in Nederland.