
Samen leven, samen doen
Ieder mens wil een gelukkig en onafhankelijk leven kunnen leiden. Tevreden met zijn met zichzelf. Dit persoonlijk welbevinden lukt het beste in verbondenheid met een ander. Samen leven en samen doen dus.
Mensen met een goede sociale infrastructuur, zonder klachten en zonder tegenspoed verhogen de kwaliteit en het plezier van leven. Maar dat is niet voor iedereen een gegeven.

Hoe verwissel je zelf een autoband?
Zelf een autoband verwisselen, het is niet moeilijk, maar je moet even weten hoe je het zelf kan doen. Automonteur Tonnie van Marle legt stap voor stap uit uit hoe je dit doet.
Read more
Hoe controleer je zelf de bandenspanning van je auto?
Het is belangrijk dat je autobanden de juiste spanning hebben. Een te lage bandspanning zorgt namelijk voor meer brandstofverbruik. Bovendien slijten je banden sneller. Bij een te hoge bandspanning heb je weer te weinig grip op het wegdek.
Reden genoeg om regelmatig je bandspanning te checken. Maar hoe doe je dat?

Koningsspelen apart van elkaar maar verbonden
Dat we door de coronamaatregelen allemaal thuisblijven hoeft niet te betekenen dat de Koningsspelen niet door kunnen gaan, dacht Nijkerk Sportief en Gezond.
Zij organiseerden vrijdag 17 april online Koningsspelen via YouTube. Kinderen van nagenoeg alle scholen in Nijkerk deden mee.
.jpg)
Een onbezorgde dag met degene die je liefhebt
We zijn een coöperatie opgericht door leden en willen daar ook in deze tijd invulling aan geven. Door met elkaar manieren te vinden waar onze leden ook vandaag iets aan hebben.
In 2018 organiseerde we een Univé familiedag in attractiepark Slagharen. Deze dag was zo geslaagd dat we besloten om het dit jaar nogmaals te doen en ook andere leden een onbezorgde dag te laten beleven met hun naasten.
Truckfestijn voor mensen met een beperking
Het Truckfestijn Nijkerk is een jaarlijks terugkerend evenement waar we mensen met een beperking de mogelijkheid geven om in een konvooi van 160 vrachtwagens ongeveer 20 kilometer te gaan rijden door Nijkerk en Nijkerkerveen.
Read moreAlle kinderen tellen mee
Stichting Leergeld richt zich op het voorkomen van sociale uitsluiting van kinderen uit gezinnen met minimale financiële middelen, door deze kinderen weer mee te laten doen aan binnen- en buitenschoolse activiteiten.
Read moreEen klein gebaar, groot geluk
De Stichting Een Wens voor je Medemedemens staat voor positiviteit, elkaar helpen en elkaar wat gunnen. Gewoon omdat het samen kan!
Read more.jpg)
Veilig verkeer doe je samen
Veilig Verkeer Nederland (VVN) en Coöperatie Univé werken samen om de verkeersveiligheid te vergroten. Een eerste initiatief is de verkeerscheck MONO die zorgt voor een bewustere verkeersdeelname.
Maar ook op lokaal niveau zijn er kansen door samen met VVN acties te organiseren die gericht zijn op verkeersrisico’s voorkomen, schade beperken en bijdragen aan het welzijn in de buurt.

Rechtsbijstand voor FNV-leden
Heb je als FNV-lid een probleem met je werkgever over je werk of inkomen? Je kunt dan als FNV-lid rekenen op juridische bijstand van juristen.
Maar heb je bijvoorbeeld problemen met je buren over een schutting en jullie komen er niet uit?
In zulke gevallen doe je aanspraak op een rechtsbijstandsverzekering.
.png)
Post voor opa en oma
We leven in een bijzondere tijd die we niet snel zullen vergeten. Alles wat we voor lief namen is plotseling niet meer vanzelfsprekend. Ook het fysieke contact met opa en oma moeten we in deze dagen beperken tot het noodzakelijke.
Univé wil daar op bescheiden wijze een bijdrage aan leveren. Via https://unive.omapost.nl stuur je gemakkelijk je online foto's naar je opa en oma of kies je één van de standaardkaartjes.

Veilig in het verkeer deelnemen
Ben jij de bestuurder die in verkeerssituaties weet wat je moet doen? Ook in extreme omstandigheden?
Slippen, noodstop, door de berm, rijden in een vrachtauto, een personenautorit op de openbare weg... én je auto heel houden?!?
Show your skills: doe mee aan TRIALS, the ultimate driving test!
Golfen in de stad voor Nijkerkse goede doelen
Op zaterdag 6 juli 2019 organiseerde Rotaryclub Nijkerk voor de tweede keer het Rotary Stadsgolf. Een geweldig parcours van achttien bijzondere holes lopen door de (binnen)stad van Nijkerk.
Read more.jpg)
Je buurt hartveilig maken
AED stichting Nijkerk Hoevelaken is 20 oktober 2017 opgericht om met de inwoners, de gemeente Nijkerk en Hoevelaken Hartveilig te maken.
Read more
Onderwijs en opvang voor weeskinderen in Afrika
Hallo, wij zijn Expeditie Afrika van het Corlaer College. Wij gaan ons samen inzetten voor een goed doel, genaamd Kinderhulp Oeganda.
Read more
Gezond en plezierig leven voor iedereen.
Samen leren tegenspoed voorkomen, gevolgen beperken en de rest gewoon goed verzekeren.