Jezelf blijven ontwikkelen
De beleving van de kwaliteit van het leven wordt in belangrijke mate bepaald door je persoonlijk verlangen en mogelijkheden om je te blijven ontwikkelen.
Read more
Geen sneeuw maar wel snert tijdens winterwandeling
MKB Noord is een vereniging met 10.000 actieve ondernemers. Ruim 70 daarvan waren vrijdag 28 februari 2020 op de been in Dwingeloo tijdens de traditionele winterwandeling. Helaas geen sneeuw maar wel snert!
Als kennispartner verzorgde Univé een college tour. Hink Jan Apotheker interviewde Paul Suk over cybercrime en Jurgen Elshof over de arbeidsmarkt.
Read more
Het is pas goed als je er niets van merkt
In een gebouw is een goed klimaat en gezonde lucht belangrijk voor de gezondheid en het plezier van mensen om er te willen zijn. Omdat iedere ruimte meestal een andere functie heeft komt er heel wat bij kijken voordat het voor iedereen en overal aangenaam voelt. Bij voorkeur op een manier dat je er niets van merkt.
Toch gaan Bart en Gerwin, eigenaren van Chainless nog een stapje verder.
Read more
Cybercrime, dat gebeurt mij toch niet?
Ieder jaar worden 2 miljoen Nederlanders slachtoffer van een nep e-mail van de bank, een gehackte computer of het manipuleren van uw keyless auto. In korte tijd is dit een blijvend risico voor de gehele samenleving geworden.
Hoe kunnen we elkaar helpen met het leren voorkomen van Cybercrime en de schade te beperken?
Read more
Zien, doen en beleven in Westerveld
Op 30 november en 1 december 2019 vond in Diever de Ondernemersfair Westerveld plaats. De beurs trok ruim 4000 bezoekers dit weekend. Het thema was Zien, Doen en Beleven.
Bij circa 100 standhouders uit de verschillende dorpen in de regio kon men op interactieve manier kennis maken met ondernemend Westerveld.
Read more
Ben jij bewust van de risico’s van Cybercrime?
We zijn inmiddels gewend om overal en altijd online te zijn. Dit heeft veel voordelen, maar ook nadelen. Steeds meer mensen en organisaties worden het slachtoffer van online inbraak of cybercrime en de gevolgen kunnen ingrijpend zijn.
Niet alleen grote ondernemingen worden slachtoffer, maar ook het MKB en ZZP-ers worden getroffen. Wat kunnen deze ondernemers en kleine organisaties doen om deze snels groeiende vorm van criminaliteit tegen te gaan en de schade te beperken?
Read more